Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net

O firmie

Kreatywni ludzie. Sprawdzona jakość.

O Firmie

Firma BMB MEBLE powstała w 2008 roku i dziś jest doświadczonym i prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które cieszy się dużym gronem zadowolonych klientów.

Od początku swej działalności rozszerzamy asortyment i zakres produkcji, wdrażamy innowacyjne rozwiązania, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta.

co robimy

Zajmujemy się produkcją mebli kuchennych, szaf przesuwnych oraz mebli łazienkowych. Meble produkujemy z najwyższej jakości dostępnych materiałów.

Firma zapewnia całkowitą i pełną obsługę związaną z pomiarem, projektem, dowozem oraz montażem mebli

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Producent BMB MEBLE
Mariusz Bugajski

Dlaczego my?

Co nas wyróżnia? Dlaczego nam powierzyć wykonanie mebli?

 • Projektanci

  Pracują dla nas najlepsi projektanci mebli, aby stworzyć Twoje wymarzone meble kuchenne. Zawsze gotowi na nowe wyzwania! Doskonale doradzą co i jak należy zaprojektować, aby kuchnia była funkcjonalna, a zarazem piękna !!!

 • Doświadczeni pracownicy

  Doświadczony i zgrany zespół wykwalifikowanych pracowników to pewna droga do najwyższej jakości produktów końcowych. Nasi pracownicy potrafią wykonać najbardziej skomplikowane zamówienia. Nie boimy się fantazji naszych projektantów :)

 • Park maszynowy

  BMB Meble to ciągły rozwój. Staramy się nadążać za nowymi trendami w projektowaniu mebli i cały czas rozwijamy nasz park maszynowy, aby niemożliwe stało się możliwe. Dzięki odpowiednim narzędziom wykonamy każde zlecenie!

 • Sprawdzeni dostawcy

  Używamy sprawdzonych materiałów do produkcji mebli. Kilkuletnie doświadczenie pozwoliło nam wyeliminować wadliwe półprodukty i zastąpić je pełnowartościowymi zamiennikami. Zdobyte kontakty z dostawcami owocują możliwie najniższymi cenami naszych wyrobów.

Odwiedź nas !

Wiewiórów 97,
97-565 Lgota Wielka, Poland
Giełda w Słomczynie

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek:
8:00 - 18:00
Sobota:
8:00-15:00
Niedziela:
Giełda w Słomczynie

kontakt z nami

Phone:
517 968 116
Phone:
512 290 949
E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media społecznościowe